E-mail: kontakt@badaniaprenatalne-koszalin.pl | Telefon: 660 622 502

O nas

lek. med. Jacek Domarańczyk

Studia ukończył w 1992 roku na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Po studiach rozpoczął specjalizację w zakresie ginekologii i położnictwa. Jednocześnie kierował Pomorskim Centrum Osteoporozy
i Mammografii w Połczynie Zdroju pod auspicjami Akademii Medycznej w Poznaniu. Od 1994 roku zaczął pracę w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie, gdzie uzyskał kolejno I i II stopień specjalizacji. Od 2000 roku mieszka w Darłowie gdzie prowadzi praktykę prywatną. Jednocześnie pracuje i dyżuruje jako starszy asystent na oddziale ginekologiczno - położniczym Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie . W szczególnym kręgu jego zainteresowań znajduje się  ultrasonografia płodowa 1 trymestru ciąży oraz echokardiografia płodowa. Uczestniczył w ponad 50 kursach i konferencjach naukowych związanych z tą dziedziną. Posiada certyfikat badań prenatalnych Fetal Medicine Foundation i Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.lek. med. Andrzej Czyrniański

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku w 1996 r. Staż podyplomowy i tytuł specjalista ginekolog – położnik uzyskał w Szpitalu Wojewódzkim w Elblągu. Od 2011 r. starszy asystent w oddziale położniczo – ginekologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Szczególne zainteresowania to ultrasonografia ginologiczno – położnicza. Międzynarodowy certyfikat badań prenatalnych FMF uzyskał w styczniu 2014 r. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i kongresach.

Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
lek. med. Aleksander Smulski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z 2004 roku. Staż podyplomowy odbył w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. Od 2006 roku związany zawodowo z Oddziałem Położniczo – Ginekologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie, gdzie uzyskał stopień specjalisty położnictwa i ginekologii w 2012 r. Po zakończeniu szkolenia w SPSK Nr 2 Szczecin w 2020 r. uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii onkologicznej. Posiada certyfikat badań prenatalnych oraz oceny serca płodu Fetal Medicine Foundation i Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Położników i Ginekologów. Uczestniczył w kilkunastu kursach i konferencjach poświęconych tematyce ultrasonografii położniczej i ginekologicznej.
lek. med. Marcin Błaszczyk

W 1998 roku ukończył z wyróżnieniem studia w Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2006 roku uzyskał tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii z wynikiem bardzo dobrym. W 2016 roku uzyskał tytuł specjalisty endokrynologa. Kierownik Pracowni Ultrasonografii w Oddziale Położniczym, Patologii Ciąży, Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Uczestniczył w wielu kursach i konferencjach naukowych z zakresu ultrasonografii płodu, ginekologicznej, gruczołu piersiowego i tarczycy. Posiada umiejętności potwierdzone certyfikatami polskimi i międzynarodowymi.